Stránky, profily

 

1. Vytvoříme Vám osobní a profesionální prezentaci na internetu

Prvním krokem jak zlepšit výsledky Vašeho vyhledávání a potlačit nechtěné odkazy o Vás, je vytvořit Vaše pozitivní stránky a profily, které zaujmou přední místa ve výsledcích vyhledávání.

 

Vaši aktuální reputaci na internetu nejprve zdarma konzultujte s naším expertem

Probereme Vaši současnou pozici na internetu, upřesníme a stanovíme Vaše osobní cíle a navrhneme postup, jak budovat Vaše dobré jméno. Jinde by tato konzultace stála nemalou částku, my Vám ji nabízíme v rámci služby zdarma.

 

Naši experti

 

 

Vytvoříme Vám profesionální webové stránky a profily

Na základně vstupní konzultace s naším expertem Vám vytvoříme profesionální internetové stránky v kvalitě, za kterou byste u firmy zaměřené na jejich tvorbu zaplatili tisíce korun. Zřídíme Vám bezpečné osobní profily na sociálních sítích, naplněné relevantním obsahem, které zaujmou přední místa ve výsledcích vyhledávání o Vás.

 

Online reputace

 

 

Sladíme a propojíme Vaše stránky a profily tak, že vytvoří štít kladných odkazů ve výsledcích vyhledávání

Využijte naše know-how v jedinečném a efektivním propojení Vašich stránek a profilů.

 

Sociální sítě

2. Po celou dobu řídíme vše za Vás

Jediný způsob jak udržet Vaše webové stránky a profily na sociálních sítích na předních pozicích výsledků vyhledávání, je jejich neustálá aktualizace a publikace nového obsahu. Tuto práci budeme dělat za Vás.

 

KAŽDÝ MĚSÍC TÝM ODBORNÍKŮ URČENÝ PŘÍMO PRO VÁS:

 

1. Optimalizuje strategii Vaší online reputace

Náš tým neustále sleduje vývoj a změny v oblasti internetového vyhledávání. V tomto oboru jsou časté změny, a strategie nastavená před nedávnou dobou nemusí být dnes aktuální. Využíváme nejnovější poznatky a pracujeme efektivně tak, abychom vylepšili a posílili Vaše dobré jméno na internetu.

Schéma - profily

2. Vytváří a propaguje Váš obsah

Posílíme výsledky vyhledávání Vašeho jména publikováním kvalitního obsahu o Vás, který přebije předchozí nežádoucí výsledky.

- Aktualizace stav. Budeme neustále plnit Vaše stránky a profily relevantním obsahem především o aktuáním oboru, ve kterém vynikáte.

- Videa, obrázky, prezentace a další multimediální obsah budeme vhodně umisťovat tak, aby posílili pro Vás vytvořené stránky a profily a Vy jste zaujali více než ostatní.

Sociální sítě

3. Zasílá Vám měsíční přehled

Každý měsíc Vám předložíme ucelený přehled toho, co jsme pro Vás za dané období udělali. Zpráva bude obsahovat i cíle na další měsíc.

Graf - přehled

3. Uděláme z Vás autoritu ve Vašem oboru

Náš tým odborníků, který se Vám bude věnovat, se zaměřuje i na další podstatné věci. Umístíme Vaše texty na odborné servery, vytvoříme Vám stránku na Wikipedii.

 

Dostaneme Vás do elektronických médií

Neustále budeme hledat způsoby, jak Váš kvalitní obsah co nejefektivněji publikovat a sdíel s okolním světem. Jakákoli zmínka o Vás v médiích, na odborných webových stránkách z Vašeho oboru nebo na Wikipedii Vás pomůze zviditelnit a zároveň potlačí možný negativní obsah o Vás.

Publikování

Máte zájem? Zavolejte nám

Nechte nám na sebe kontakt, zavoláme

 

Rádi Vám osobně vysvětlíme, jak naše služba Asistence funguje. Její cena začíná na částce 4000 Kč za měsíc.