Stránky, profily

1. Vytvoříme Vám osobní
a profesionální prezentaci na internetu

Prvním krokem jak zlepšit výsledky Vašeho vyhledávání a potlačit nechtěné odkazy o Vás, je vytvořit Vaše pozitivní stránky a profily, které zaujmou přední místa ve výsledcích vyhledávání.

 

Vaši aktuální reputaci na internetu nejprve zdarma konzultujte s naším expertem

Probereme Vaši současnou pozici na internetu, upřesníme a stanovíme Vaše osobní cíle a navrhneme postup, jak budovat Vaše dobré jméno. Jinde by tato konzultace stála nemalou částku, my Vám ji nabízíme v rámci služby zdarma.

Naši experti

 

 

Vytvoříme Vám profesionální webové stránky a profily

Na základě vstupní konzultace s naším expertem Vám vytvoříme profesionální webové stránky v kvalitě, za kterou byste u firmy zaměřené na jejich tvorbu zaplatili tisíce korun. Zřídíme a nastavíme Vám bezpečné osobní profily na sociálních sítích, naplněné relevantním obsahem, které zaujmou přední místa ve výsledcích  vyhledávání.

Webové stránky a profily

 

 

Sladíme a propojíme Vaše stránky a profily tak, že vytvoří štít kladných odkazů ve výsledcích vyhledávání

Využijte naše know-how v jedinečném a efektivním propojení Vašich stránek a profilů.

 

Sociální sítě

2. Pomocí akčního plánu a odborné podpory snadno aktualizujete obsah Vaší prezentace

K budování Vašeho dobrého jména je nezbytná pravidlná aktualizace Vašich stránek a profilů relevantním obsahem. S naším akčním plánem snadno aktualizujete, řídíte a vylepšujete Vaši online prezentaci na internetu.

 

Osobní akční plán tvorby obsahu

Naši odborníci provedou analýzu Vaší reputace a připraví pro Vás na míru sestavený akční plán propagace a aktualizace obsahu Vašich stránek a profilů. Pomocí akčního plánu pravidelně publikujete obsah v pravý čas a na správném místě. Sami tak zlepšujete výsledky Vašeho vyhledávání.

Osobní akční plán

Bezpečný web-hosting s vlastní doménou a přednostní podpora

Zařídíme bezpečný hosting Vašich webových stránek. Postaráme se o to, aby Vaše doména nikdy nepropadla. Budeme Vám k dospozici, kdykoliv nás budete potřebovat.

Web hosting

Začněte budovat a chránit Vaši dobrou pověst na internetu

Nechte nám na sebe kontakt, ozveme se.

 

Rádi Vám osobně vysvětlíme, jak naše služba Premium funguje.