Podrobná analýza obrazu Vašeho jména na internetu

 

Získáte přehled o tom, co o Vás lidé ve vyhledávačích najdou. Straší Vás vaše minulost na internetu? Pomlouvají Vás na sociálních sítích? Bojíte se, že Vám informace z internetu zničí kariéru? S naší analýzou získáte přehled o tom, kdo a kde o Vás na internetu píše či kde se nacházejí vaše fotografie a videa. Tyto výsledky zanalyzujeme a doporučíme Vám, jak s nimi dále naložit.

Analýzu můžete objednat ve formě jednorázové analýzy nebo pravidelného měsíčního výpisu.

Komu je analýza určena a proč je dobré ji využít

Služba je určena všem, kteří se díky internetu nechtějí dostat do problémů.  Analýzu chápou jako prevenci před nástrahami internetu a záleží jim na jejich dobrém jménu.  Je také určena těm uživatelům, kteří se již díky internetu dostali do problémů a chtějí si ohlídat, zda se negativní obsah o nich znovu neobjeví. 

Co od nás dostanete a jaký to má přínos

Výpis

Dostanete od nás ucelený a přehledný výpis informací o Vašem jménu na internetu a sociálních sítích spolu s odkazy na místa, kde se informace nacházejí.

Výpis bude obsahovat výsledky vyhledávání přehledně rozdělené do skupin (články a texty, fotografie, videa, koláže, fotomontáže, falešné profily na sociálních sítích, duplicitní informace, hodnocení).

 

Monitoring

Podrobné, pravidelné sledování obrazu Vašeho jména na internetu. Zhodnotíme výskyt Vašeho jména na internetu. Zvážíme, jak nalezený obsah působí na internetového uživatele a jak ovlivňuje Vaši kariéru a Váš osobní a soukromý život.

 

Doporučení

Doporučíme Vám, jak s nalezeným obsahem dále nakládat. Které informace smazat a které naopak vytvořit nebo posilovat.