Budujeme a udržujeme Vaše dobré jméno na internetu.

 

Nabízíme širokou škálu služeb pro řízení dobré pověsti na internetu. Náším cílem je Vám nabídnout takové řešení, které pro Vás bude maximálně vhodné, citlivé, diskrétní a zároveň cenově dostupné. Potřebujete napravit vaši pošramocenou reputaci na internetu? Nemáte čas se věnovat Vaší online reputaci ? Nic jste o sobě na internetu nenalezli? Máte na internetu svého jmenovce, krerý kazí Vaše dobré jméno? Pokud Vám záleží na Vašem dobrém jménu, vyzkoušejte naše služby online reputačního managementu. 

Budeme se Vám věnovat individuálně.  Naším cílem je vybrat co je nejlepší řešení pro vaši konkrétní situaci. Pravidelně s Vámi projdeme a vysvětlíme co přesně jsme udělali, abychom pomohli zlepšit vaše výsledky a vyložíme strategii pro další období. Vždy budete mít přehled o tom, co pro Vás děláme.  

Komu jsou služby určeny a proč je dobré je využít

Naše služby jsou určeny internetovým uživetelům, kteří mají problém se svým online renomé, které chtějí napravit a také těm, kteří se chtějí problémům vyhnout. Služby také využívají zákazníci, kteří nemají čas a jejich jméno je pro ně z profesních či soukromých důvodů důležité. 

Naše služby

V rámci služeb Ochrana dobrého jména poskytujeme:

Poradenství a podpora

  • Mentoring -  využijte služeb mentoringu v situaci , když chcete samostatně nakládat s vaším internetovým profilem a čas od času chcete znát názor odborníků na to, jak se svým profilem pracujete. Případně chcete vědět, jaké kroky máte učinit pro vytvoření lepšího obrazu o Vás nebo když si chcete ověřit, zda samostatně postupujete správně.
  • Konzultace -  naší konzultaci využijte nejlépe ve svízelné situaci a když si vůbec nevíte rady a chcete mít přehled. Uvedeme Vás do problematiky a pomůžeme nalézt správné řešení Vašeho problému. 
  • Podpora (support) -  komplexní servis a pravidelnou měsíční podporu na klíč využijete, když hodláte svěřit svůj internetový profil do rukou profesionálů. Budete mít vždy přehled o tom, co pro Vás děláme. O našich krocích k naplnění stanovených cílů Vás budeme pravidelně informovat a Váš rozpočet budete mít pod kontrolou.

 

 

Správa osobních webových prezentací

Vytvoříme pro Vás vaše osobní webové stránky a postaráme se o jejich kladnou reputaci. Vaše stránky     budeme pravidelně aktualizivat a doplňovat vhodným obsahem. 

 

 

Správa osobních profilů na sociálních sítích

Na míru pro vás vytvoříme profily na sociálních sítích a účelově je propojíme s vašimi webovými stránkami. V případě potřeby zajistíme efektivní komunikaci  s uživateli.

 

 

Školení

Jsme profesionálové v oblasti ochrany dobrého jména a IT bezpečnosti. Nabízíme školení pro jednotlivce i skupiny, pro které je dobré jméno na internetu důležité. Školení obvykle poskytujeme pro zaměstnance významných společností, ale také pro učitele základních a středních škol, politiky nebo vrcholové sportovce.Sledujte náše webové stránky s aktuální nabídkou školení.

 

 

Co od nás dostanete a jaký to má přínos

  • Koncepci ve vytváření a udržování Vašeho dobrého jména na internetu
  • Pozitivní obraz Vašeho jména na internetu.
  • Kladné informace o Vaší osobě na předních místech ve vyhledavačích.
  • Potlačení nebo smazání negativních zpráv o Vás.
  • Kvalitní osobní prezentace na internetu.
  • Odstranění obsahu, který poškozuje nebo hanobí Vaše dobré jméno.
  • Přehled o tom, kde se Váš na internetu píše a kdo o Vás mluví.