Působíme tam, kde končí svět dětí a začíná svět dospělých 

 

Posláním služby MojeReputace je pomáhat uživatelům s ochranou jejich dobré pověsti na internetu. Služba rozšiřuje činnost Horké linky zaměřené na ochranu dětí i na dospělé uživatele internetu. MojeReputace začíná tam, kde končí svět dětí a pokračuje svět dospělých.   

Službu MojeReputace provozuje společnost CZI s.r.o - poskytovatel služeb IT bezpečnosti a dodavatel internetových řešení. U zrodu společnosti v roce 1998 stáli lidé, kteří se v té době podíleli na rozvoji českého internetu. Už tehdy jsme začali poskytovat internetové služby, zejména tvorbu webových stránek a internetových aplikací. V roce 2005 se naše společnost stala součástí mezinárodního projektu Evropské komise s názvem Saferinternet. Stali jsme se koordinátorem a hlavním nositelem tohoto projektu v České republice, který se věnuje internetové bezpečnosti a propagaci zásad bezpečného používání internetu. 

Od roku 2008 technicky zajišťujeme provoz internetové Horké linky, jejímž posláním je odstraňování nelegálního obsahu z internetu, především pak dětské pornografie. V roce 2009 rozšířila Horká linka svou působnost na sociální sítě.

Odstraňujeme nezákonný a nevhodný obsah z internetu a hlídáme zda se znovu neobjeví. Budujeme a udržujeme dobrou pověst jednotlivců na internetu. Zasáhneme, pokud potřebujete neodkladně pomoci s odstraněním negativního obsahu o Vás. Odstraníme nezákonný obsah umístěný na síti českého internetu i v zahraničí. Odstraníme obsah, který porušuje pravidla a podmínky konkrétních webů a diskusí. Z internetu odstraňujeme zejména články a texty, fotografie, videa, koláže, fotomontáže, falešné profily na sociálních sítích, duplicitní informace a hodnocení Vaší osoby.