Nabízíme ochranu dobré pověsti (reputace) osob na internetu

 

Personal reputation management nebo také online reputation management. Jsme odborníci na internetovou bezpečnost osob. Odstraňujeme nezákonný a nevhodný obsah z internetu a hlídáme zda se znovu neobjeví. Budujeme a udržujeme dobrou pověst jednotlivců na internetu. 

Zasáhneme, pokud potřebujete neodkladně pomoci s odstraněním negativního obsahu o Vás. Odstraníme nezákonný obsah umístěnéný na síti českého internetu i v zahraničí. Odstraníme obsah, který porušuje pravidla a podmínky konkrétních webů a diskusí. Z internetu odstraňujeme zejména články a texty, fotografie, videa, koláže, fotomontáže, falešné profily na sociálních sítích, duplicitní informace a hodnocení Vaší osoby. 

Jste obětí kyberšikany nebo sextingu na internetu? Nalezli jste o sobě nevhodný obsah nebo urážlivý text? Vytvořil Vám někdo falešný profil na sociální síti? Ocitly se na internetu Vaše citlivé fotografie a videa? Pomlouvá Vás někdo na sociálních sítích a diskusních serverech? Nalezli jste webové stránky urážející Vaši osobu? Vydírá Vás někdo na internetu? Vydává se někdo na internetu za Vás?

Co poskytujeme a jaký to má přínos

- Koncepce vytváření a udržování Vašeho dobrého jména.
- Pozitivní obraz Vašeho jména na internetu.
- Kladné informace o Vaší osobě na předních místech ve vyhledavačích.
- Potlačení nebo smazání negativních zpráv o Vás.
- Kvalitní osobní prezentace na internetu.
- Odstranění obsahu, který poškozuje nebo hanobí Vaše dobré jméno.
- Přehled o tom, kde se Vás na internetu píše a kdo o Vás mluví.

Naše služby

 Analýza Vaší reputace - Mějte přehled o tom, co o Vás lidé ve vyhledávačích najdou.

 Odstranění obsahu z internetuOdstraníme nebo eliminujeme nevhodný obsah o Vás.

 Ochrana dobrého jména - Budujeme a udržujeme Vaše dobré jméno na internetu.

 

Myslíme, že nelze opomíjet tisíce zneužitých tváří a tisíce falešných identit, kterými se internet hemží. To nás přivedlo k plánu připravit pro vás tyto služby. Uvědomili jsme si, že někteří lidé prostě potřebují nástroje, aby mohli mít svoji identitu pod kontrolou a nemuseli platit "expertům" spoustu peněz. Zatímco jiní potřebují naši pomoc, protože to sami nezvládnou, nebo nemají čas. Bez ohledu na to v jaké jste situaci, jsme odhodlání rozvíjet naše produkty a služby ve váš prospěch. Přesto si myslíme, že internet je úžasný vynález a dává smysl jej používat.